alpha

TEFAL EXPLORER TOTAL CARE S80Spersonalizowane odkurzanie Zaawansowana technologia zapewn. PHOQER is an online platform that brings people together to share goods and services. PHOQER - here you will find what you are looking for! By clicking the Submit button, you will be able to place offers on any topic easily and quickly.

TEFAL EXPLORER TOTAL CARE S80

Date: 2021-05-25

211

Description

Spersonalizowane odkurzanie

Zaawansowana technologia zapewnia wyjątkowo precyzyjną nawigację, skanowanie przestrzeni oraz możliwość indywidualnych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek Twojego domu.

System Aqua Force

Dzięki funkcji mopowania Aqua Force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

Elektroszczotka Animal Turbo

Niezwykle wydajna i łatwa w utrzymaniu elektroszczotka Animal Turbo wykonana z naturalnego włosia i poliuretanu z łatwością upora się z sierścią zwierząt i większymi zabrudzeniami.

Wysokowydajny filtr EPA

Filtr zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, że urządzenie idealnie nadaje się dla alergików.

Dedykowana aplikacja

Po synchronizacji urządzenia z aplikacją Tefal Robot (kompatybilność z systemami iOS i Android) możesz wybrać tryb sprzątania i poziom mocy, czy ustalić indywidualny harmonogram odkurzania - wybranych pomieszczeń, w wybranym czasie.

Automatyczne łączenie z WiFi

Urządzenie automatycznie łączy się z WiFi dzięki czemu szybko połączysz urządzenie z aplikacją i od razu zaczniesz odkurzanie.

2 boczne szczotki Dual Force

Dwie szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, by dotrzeć do każdego zakamarka i zebrać wszystkie zabrudzenia z maksymalną skutecznością z różnych powierzchni (podłóg i dywanów).

3 tryby mocy

Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby mocy: Eco (czas pracy: do 100 min), Standard (czas pracy: do 90 min) i Boost (czas pracy: do 60 min), w zależności od odkurzanej powierzchni i ilości zabrudzeń.

Requirements

  • Deposit value:Not indicated
  • Minimum rental period:Not indicated
  • Maximum rental period:Not indicated
  • The owner delivers the goods
  • DO NOT need to provide documents

Login to leave a comment or

User comments

Игорь Михайличенко

Date: 2021-05-25

Продам гараж

Similar Products

Change view mode

See all